Pevačica Branka Sovrlić završila je u bolnici nakon što je konzumirala nepravilno pripremljene čia semenke, koje su joj se zalepile za creva, prenosi Blic. Nakon što je pojela ovaj zdrav obrok koji nije bio adekvatno spremljen, pevačica je osetila jake bolove u stomaku i uputila se lekarima. Nova.rs takođe navodi da je Branka Sovrlić završila u bolnici zbog toga što zdrav obrok nije pripremila na pravi način.
Branka Sovrlić u bolnici zbog čia semenki
Ovaj tekst je generisan AI tehnologijom na osnovu
2 javnih RSS
izvora.
Nije napisan od strane novinara.
Za originalni materijal pogledajte izvore ispod.
Originalni izvori (2)
Blic
Najbogatija pevačica završila u bolnici zbog namirnice koju danas svi koriste: "Nikome ne bih preporučila da to jede"
Pročitaj originalni članak →
