Britanski alternativni bend Idles večeras je na koncertu u Beogradu poslao poruku podrške ljudima u Srbiji koji se bore na ulicama. Frontmen Džo Talbot je u jednom trenutku uzviknuo 'Pumpaj' na srpskom jeziku.
Britanski bend Idles pružio podršku građanima u Beogradu
Ovaj tekst je generisan AI tehnologijom na osnovu
3 javnih RSS
izvora.
Nije napisan od strane novinara.
Za originalni materijal pogledajte izvore ispod.
Originalni izvori (3)
N1
Britanski bend Idles u Beogradu pružio podršku građanima koji se bore na ulicama
Pročitaj originalni članak →
Nova.rs
Britanski bend Idles u Beogradu pružio podršku građanima koji se bore na ulicama
Pročitaj originalni članak →
Danas
Britanski bend Idles u Beogradu pružio podršku građanima koji se bore na ulicama
Pročitaj originalni članak →
