Radnici Gradskog saobraćajnog preduzeća (GSP) „Beograd“, zajedno sa sindikatima i udruženjima građana, danas će organizovati protestnu šetnju do zgrade predsednika Srbije, gde će predsedniku Aleksandru Vučiću predati pismo i peticiju sa više od 500 potpisa zaposlenih.
Protest radnika GSP Beograda: Šetnja do Predsedništva i predaja peticije Vučiću
Ovaj tekst je generisan AI tehnologijom na osnovu
2 javnih RSS
izvora.
Nije napisan od strane novinara.
Za originalni materijal pogledajte izvore ispod.
Originalni izvori (2)
Nova.rs
Danas protest radnika GSP: Šetaju do Predsedništva i predaju Vučiću peticiju i pismo sa zahtevima
Pročitaj originalni članak →
Danas
Danas protest radnika GSP: Šetnja do Predsedništva i predaja peticije Vučiću
Pročitaj originalni članak →
