Hronika

Reper Popov nosio nanogicu dve godine zbog sukoba sa zakonom

Ovaj tekst je generisan AI tehnologijom na osnovu 2 javnih RSS izvora. Nije napisan od strane novinara. Za originalni materijal pogledajte izvore ispod.

Reper Marko Popov, poznatiji kao Popov, priznao je da je imao problema sa zakonom, zbog čega je nosio nanogicu dve godine.

Kako prenose mediji, Popov je izjavio da je radio nelegalne stvari i da je bio u kućnom pritvoru.

Reper je sarađivao sa Nućijem, a detalji o prirodi kršenja zakona nisu navedeni.

Originalni izvori (2)
Nova.rs
Reper priznao da je bio u kućnom pritvoru dve godine: "Radio sam nelegalne stvari"
Pročitaj originalni članak →
Blic
SRPSKI MUZIČAR NOSIO NANOGICU DVE GODINE Priznao da je bio u sukobu sa zakonom i sve šokirao: "Radio sam nelegalne stvari"
Pročitaj originalni članak →