Hronika

Vašingtonijanac dobio odštetu zbog hapšenja zbog muzike iz Ratova zvezda

Ovaj tekst je generisan AI tehnologijom na osnovu 2 javnih RSS izvora. Nije napisan od strane novinara. Za originalni materijal pogledajte izvore ispod.

Stanovnik glavnog grada SAD Sem O'Hara dobio je odštetu nakon što je priveden zato što je vojnicima Nacionalne garde sa svog telefona puštao muzičku temu Darta Vejdera iz serijala „Ratovi zvezda“, prenosi N1.

Originalni izvori (2)
N1
Građanin Vašingtona dobio odštetu nakon hapšenja zbog puštanja muzike iz "Ratova zvezda" gardistima
Pročitaj originalni članak →
Nova.rs
Građanin Vašingtona dobio odštetu nakon hapšenja zbog puštanja muzike iz "Ratova zvezda" gardistima
Pročitaj originalni članak →