Stanovnik glavnog grada SAD Sem O'Hara dobio je odštetu nakon što je priveden zato što je vojnicima Nacionalne garde sa svog telefona puštao muzičku temu Darta Vejdera iz serijala „Ratovi zvezda“, prenosi N1.
Vašingtonijanac dobio odštetu zbog hapšenja zbog muzike iz Ratova zvezda
Ovaj tekst je generisan AI tehnologijom na osnovu
2 javnih RSS
izvora.
Nije napisan od strane novinara.
Za originalni materijal pogledajte izvore ispod.
Originalni izvori (2)
N1
Građanin Vašingtona dobio odštetu nakon hapšenja zbog puštanja muzike iz "Ratova zvezda" gardistima
Pročitaj originalni članak →
Nova.rs
Građanin Vašingtona dobio odštetu nakon hapšenja zbog puštanja muzike iz "Ratova zvezda" gardistima
Pročitaj originalni članak →
