Učešće u radu Narodne skupštine nije borba protiv vlasti, već saučesništvo u održavanju iste, ocenila je danas u saopštenju Demokratska stranka (DS).
DS: Učešće u Skupštini ne ruši režim već mu daje legitimitet
Ovaj tekst je generisan AI tehnologijom na osnovu
2 javnih RSS
izvora.
Nije napisan od strane novinara.
Za originalni materijal pogledajte izvore ispod.
Originalni izvori (2)
N1
DS: REM je dokaz da učešće u Skupštini ne ruši režim, već mu daje legitimitet
Pročitaj originalni članak →
Nova.rs
"REM je dokaz da učešće u Skupštini ne ruši režim, već mu daje legitimitet"
Pročitaj originalni članak →
