Srpski atletičari ostvarili su zapažene rezultate na 76. Memorijalu Borisa Hanžekovića u Zagrebu.
Luka Bošković osvojio je drugo mesto u disciplini skok udalj, ostvarivši lični rekord.
Adriana Vilagoš zauzela je treće mesto u bacanju koplja.
Prema izveštajima, Ivana Španović je postigla najbolji troskok u karijeri na ovom mitingu.
