Novosađani koji su jutros pešice krenuli ka Beogradu na skup „Srbija jedna porodica“, zakazan za subotu, 27. jun, stigli su do Inđije. Građani su im priredili doček uz baklje i zastave na Trgu Slobode.
Zbog velikog skupa u Beogradu, od petka u 4 sata do ponedeljka u 4 sata biće zatvoreno više ulica u centru Beograda, a brojne linije javnog prevoza voziće izmenjenim trasama.
