Društvo

Novosađani stigli u Inđiju na putu ka velikom skupu u Beogradu

Ovaj tekst je generisan AI tehnologijom na osnovu 3 javnih RSS izvora. Nije napisan od strane novinara. Za originalni materijal pogledajte izvore ispod.

Novosađani koji su jutros pešice krenuli ka Beogradu na skup „Srbija jedna porodica“, zakazan za subotu, 27. jun, stigli su do Inđije. Građani su im priredili doček uz baklje i zastave na Trgu Slobode.

Zbog velikog skupa u Beogradu, od petka u 4 sata do ponedeljka u 4 sata biće zatvoreno više ulica u centru Beograda, a brojne linije javnog prevoza voziće izmenjenim trasama.

Originalni izvori (3)
Blic
Novosađani koji pešače do Beograda na veliki skup stigli u Inđiju: Građani im priredili doček uz baklje i zastave na Trgu Slobode (VIDEO)
Pročitaj originalni članak →
B92
Zbog velikog skupa u Beogradu: Od petka do ponedeljka izmene u javnom prevozu
Pročitaj originalni članak →
B92
Zbog velikog skupa u Beogradu: Od petka do ponedeljka Izmene u javnom prevozu i zatvaranje pojedinih ulica
Pročitaj originalni članak →