Društvo

Studenti ne napuštaju Studentski grad zbog Ekspa 2027

Ovaj tekst je generisan AI tehnologijom na osnovu 4 javnih RSS izvora. Nije napisan od strane novinara. Za originalni materijal pogledajte izvore ispod.

Studenti u blokadi visokoškolskih ustanova u Beogradu ocenili su večeras da je iseljenje studenata iz Studentskog grada zbog projekta „Ekspo 2027“ kulminacija dugogodišnjeg gaženja studentskog standarda i poručili da se neće seliti i mirno posmatrati kako ih izbacuju na ulicu.

Ustanova Studentski centar „Beograd“ saopštila je da neće doći do iseljenja studenata iz Studentskog grada, već da će oni biti privremeno premešteni.

Originalni izvori (4)
Danas
„Mi se, vala, seliti nećemo“: Studenti u blokadi poručili da neće napustiti Studentski grad zbog Ekspa
Pročitaj originalni članak →
N1
"Stalno se stavljaju neki drugi ljudi iznad studenata": Projekat Ekspo 2027 važniji od ispitnog roka
Pročitaj originalni članak →
N1
Studenti u blokadi: Nećemo se seliti iz "Studenjaka"
Pročitaj originalni članak →
Nova.rs
Studenti u blokadi: Mi ostajemo, nećemo se seliti iz "Studenjaka"
Pročitaj originalni članak →