Studenti u blokadi visokoškolskih ustanova u Beogradu ocenili su večeras da je iseljenje studenata iz Studentskog grada zbog projekta „Ekspo 2027“ kulminacija dugogodišnjeg gaženja studentskog standarda i poručili da se neće seliti i mirno posmatrati kako ih izbacuju na ulicu.
Ustanova Studentski centar „Beograd“ saopštila je da neće doći do iseljenja studenata iz Studentskog grada, već da će oni biti privremeno premešteni.
