Stanovništvu u blizini deponije Uborak u Mostaru naređena je evakuacija nakon što je jutros ponovo izbio požar koji ugrožava obližnja naselja, potvrđeno je danas nakon sednice Kriznog štaba Grada Mostara.
Situacija na deponiji se pogoršala, a požar ovaj put preti kućama, saopštio je gradonačelnik Mostara Mario.
