Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izašao je danas ispred zgrade na Andrićevom vencu kako bi razgovarao sa radnicima Gradskog saobraćajnog preduzeća (GSP) „Beograd”, koji protestuju ispred Predsedništva.
Vučić je preuzeo peticiju sa više od 500 potpisa zaposlenih i obećao da će sa njihovom delegacijom razgovarati u sredu, najkasnije u četvrtak ujutro, o zahtevima koje su mu uputili. On je izjavio da je primio zahteve i da će pripremiti odgovor u roku od sedam dana.
