Politika

Vučić razgovarao sa radnicima GSP ispred Predsedništva

Ovaj tekst je generisan AI tehnologijom na osnovu 4 javnih RSS izvora. Nije napisan od strane novinara. Za originalni materijal pogledajte izvore ispod.

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izašao je danas ispred zgrade na Andrićevom vencu kako bi razgovarao sa radnicima Gradskog saobraćajnog preduzeća (GSP) „Beograd”, koji protestuju ispred Predsedništva.

Vučić je preuzeo peticiju sa više od 500 potpisa zaposlenih i obećao da će sa njihovom delegacijom razgovarati u sredu, najkasnije u četvrtak ujutro, o zahtevima koje su mu uputili. On je izjavio da je primio zahteve i da će pripremiti odgovor u roku od sedam dana.

Originalni izvori (4)
Blic
Deo radnika GSP ispred Predsedništva, Vučić izašao da razgovara s njima: "Primio sam zahteve, pripremićemo odgovor u roku od sedam dana" (VIDEO)
Pročitaj originalni članak →
B92
Vučić izašao pred demonstrante; "Dijalogom rešavamo probleme"; "Spremićemo odgovor u roku od sedam dana"
Pročitaj originalni članak →
Danas
Šta je Vučić rekao radnicima GSP-a koji su mu predali peticiju?
Pročitaj originalni članak →
B92
Aplauzi upućeni Aleksandru Vučiću uživo u programu N1; Radnici GSP-a izneli zahteve
Pročitaj originalni članak →