Pevačica Lena Čolak izjavila je da je na snimanju spota zadobila opekotine trećeg stepena. Incident se dogodio tokom snimanja spota za pesmu „Majko“. Ona je navela da je bol osetila tek kada je krenula kući.
Lena Čolak zadobila opekotine trećeg stepena na snimanju spota
Ovaj tekst je generisan AI tehnologijom na osnovu
2 javnih RSS
izvora.
Nije napisan od strane novinara.
Za originalni materijal pogledajte izvore ispod.
Originalni izvori (2)
Blic
"DOBILA SAM OPEKOTINE TREĆEG STEPENA" Brenina bivša snajka na na snimanju spota zadobila povrede: "Bol sam osetila tek kada sam krenula kući"
Pročitaj originalni članak →
Nova.rs
"Dobila sam opekotine trećeg stepena": Naša pevačica je doživela ozbiljan peh na snimanju spota
Pročitaj originalni članak →
