Kultura

Marko Tadić napustio ring i sudnicu zbog muzike

Ovaj tekst je generisan AI tehnologijom na osnovu 2 javnih RSS izvora. Nije napisan od strane novinara. Za originalni materijal pogledajte izvore ispod.

Mladi advokat, bivši bokser i pevač Marko Tadić, nakon kraće pauze vratio se muzici, objavivši novu numeru pod nazivom „Šta bi bilo, kad bi bilo”.

Prema informacijama iz dva izvora, Tadić je odlučio da se ozbiljnije posveti muzičkoj karijeri, koja je oduvek bila njegova najveća strast. Boks ga je, kako je priznao, naučio disciplini i upornosti.

Jedan od izvora navodi da je nova numera naišla na odlične reakcije slušalaca, dok drugi izvor pominje duet sa Harisom Džinovićem, ali bez dodatnih detalja.

Originalni izvori (2)
Blic
NAPUSTIO RING I SUDNICU ZBOG MUZIKE: Pevač priznao koliko mu je sport pomogao: "Boks me je naučio disciplini i upornosti"
Pročitaj originalni članak →
Nova.rs
Napustio ring i sudnicu zbog muzike: Marko Tadić progovorio o duetu sa Harisom Džinovićem
Pročitaj originalni članak →