Mladi advokat, bivši bokser i pevač Marko Tadić, nakon kraće pauze vratio se muzici, objavivši novu numeru pod nazivom „Šta bi bilo, kad bi bilo”.
Prema informacijama iz dva izvora, Tadić je odlučio da se ozbiljnije posveti muzičkoj karijeri, koja je oduvek bila njegova najveća strast. Boks ga je, kako je priznao, naučio disciplini i upornosti.
Jedan od izvora navodi da je nova numera naišla na odlične reakcije slušalaca, dok drugi izvor pominje duet sa Harisom Džinovićem, ali bez dodatnih detalja.
