Mili Bobi Braun izjavila je da je teško podnela kraj snimanja serije Stranger Things. Kako prenose srpski mediji, glumica je rekla da je bila depresivna i satima plakala. Nakon završetka snimanja izvinila se kolegama i otkrila sa kojim glumcem je imala najviše nesuglasica tokom produkcije. Oba izvora navode iste podatke, bez protivrečnosti.
Mili Bobi Braun otkrila depresiju i sukobe na kraju Stranger Things
Ovaj tekst je generisan AI tehnologijom na osnovu
2 javnih RSS
izvora.
Nije napisan od strane novinara.
Za originalni materijal pogledajte izvore ispod.
Originalni izvori (2)
Blic
"BILA SAM DEPRESIVNA, SATIMA BIH PLAKALA" Mili Bobi Braun teško podnela kraj serije "Stranger Things": Priznala i da je sa kolegama bila na ratnoj nozi
Pročitaj originalni članak →
B92
Mili Bobi Braun teško podnela kraj serije ove serije: "Bila sam depresivna"
Pročitaj originalni članak →
