Rano jutros na raskrsnici Ulica kraljice Marije i Starine Novaka, ispred Mašinskog fakulteta, pukla je cev.
Zbog kvara na magistralnom cevovodu, bez vode su potrošači na opštinama Palilula i Stari grad, saopšteno je iz JKP "Beogradski vodovod i kanalizacija".
Tramvaji ne saobraćaju, a niz ulicu se sliva voda.
