Hronika

Pukla cev u centru Beograda, tramvaji ne saobraćaju

Ovaj tekst je generisan AI tehnologijom na osnovu 6 javnih RSS izvora. Nije napisan od strane novinara. Za originalni materijal pogledajte izvore ispod.

Rano jutros na raskrsnici Ulica kraljice Marije i Starine Novaka, ispred Mašinskog fakulteta, pukla je cev.

Zbog kvara na magistralnom cevovodu, bez vode su potrošači na opštinama Palilula i Stari grad, saopšteno je iz JKP "Beogradski vodovod i kanalizacija".

Tramvaji ne saobraćaju, a niz ulicu se sliva voda.

Originalni izvori (6)
Blic
PUKLA CEV U CENTRU BEOGRADA Tramvaji ne idu, građani dve opštine BEZ VODE, oglasio se "Vodovod"
Pročitaj originalni članak →
N1
Pukla cev kod Mašinskog fakulteta, tramvaji ne saobraćaju
Pročitaj originalni članak →
Danas
Pukla cev kod Mašinskog fakulteta (VIDEO)
Pročitaj originalni članak →
B92
Kvar na magistralnom cevovodu: Ovaj deo Beograda ostaje bez vode
Pročitaj originalni članak →
Nova.rs
Havarija kod Mašinskog fakulteta: Voda se sliva niz ulicu, šine poplavljene, tramvaji ne saobraćaju
Pročitaj originalni članak →
Danas
Bez vode potrošači na Paliluli i Starom gradu zbog kvara na cevi u Ulici kraljice Marije
Pročitaj originalni članak →