B. V. (43), iz Subotice, osumnjičen je da je tokom izvođenja molerskih radova iz kuće jedne sugrađanke ukrao dragocenosti velike vrednosti. Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Subotici su ga intenzivnim radom identifikovali i uhapsili.
Kako se navodi, reč je o nakitu vrednom oko 11,5 miliona dinara, koji je ukraden od 72-godišnje penzionerke.
