Hronika

Srbin uhapšen u Severnoj Makedoniji zbog vožnje 221 km/h

Ovaj tekst je generisan AI tehnologijom na osnovu 3 javnih RSS izvora. Nije napisan od strane novinara. Za originalni materijal pogledajte izvore ispod.

Državljanin Srbije uhapšen je na auto-putu Skoplje-Đevđelija nakon što je vozio 221 kilometar na sat, saopštilo je danas Ministarstvo unutrašnjih poslova Severne Makedonije.

Originalni izvori (3)
Blic
SRBIN DIVLJAO NA AUTO-PUTU U MAKEDONIJI Vozio BMW preko 220 na sat, policija ga zaustavila i ODMAH uhapsila
Pročitaj originalni članak →
RTV
Srbin uhapšen na auto-putu u Severnoj Makedoniji zbog vožnje 221 km/h
Pročitaj originalni članak →
B92
Srbin uhapšen na auto-putu u Severnoj Makedoniji zbog vožnje od 221 km/h
Pročitaj originalni članak →