Državljanin Srbije uhapšen je na auto-putu Skoplje-Đevđelija nakon što je vozio 221 kilometar na sat, saopštilo je danas Ministarstvo unutrašnjih poslova Severne Makedonije.
Srbin uhapšen u Severnoj Makedoniji zbog vožnje 221 km/h
Ovaj tekst je generisan AI tehnologijom na osnovu
3 javnih RSS
izvora.
Nije napisan od strane novinara.
Za originalni materijal pogledajte izvore ispod.
Originalni izvori (3)
Blic
SRBIN DIVLJAO NA AUTO-PUTU U MAKEDONIJI Vozio BMW preko 220 na sat, policija ga zaustavila i ODMAH uhapsila
Pročitaj originalni članak →
RTV
Srbin uhapšen na auto-putu u Severnoj Makedoniji zbog vožnje 221 km/h
Pročitaj originalni članak →
B92
Srbin uhapšen na auto-putu u Severnoj Makedoniji zbog vožnje od 221 km/h
Pročitaj originalni članak →
