Organizacija "Beograd u pokretu" saopštila je danas da najava predsednika Srbije Aleksandra Vučića da će se lično baviti pitanjem trolejbuskog saobraćaja predstavlja potvrdu da gradska vlast nema kapacitet da upravlja glavnim gradom.
Organizacija je zatražila ostavku gradonačelnika Aleksandra Šapića i raspisivanje vanrednih izbora u Beogradu.
