Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić odgovorila je na tvrdnje bivšeg funkcionera DS Balše Božovića da je glasanje u Savetu Evrope šamar za ovu vlast, prenosi Danas.
Brnabić je, kako javlja B92, odgovorila i na tvrdnje politikologa Balše Božovića da je delegacija SNS "doživela fijasko".
Ona je navela da sve manje poslanika u Savetu Evrope glasa za rezolucije o "zvučnom topu".
