Makedonska teniserka Lina Đorčeska (31) ostvarila je istorijski plasman u glavni žreb Vimbldona, pošto je u kvalifikacijama zabeležila tri uzastopne pobede. Time je postala prva teniserka iz Severne Makedonije koja će nastupiti na nekom Grend slem turniru.
Lina Đorčeska prva Makedonka na Grend slemu
Ovaj tekst je generisan AI tehnologijom na osnovu
2 javnih RSS
izvora.
Nije napisan od strane novinara.
Za originalni materijal pogledajte izvore ispod.
Originalni izvori (2)
Nova.rs
Lina ispisala istoriju Severne Makedonije: Ostala bez oca, pa uspela ono što niko pre nije
Pročitaj originalni članak →
