Sport

Spartak iz Subotice u FIBA Ligi šampiona

Ovaj tekst je generisan AI tehnologijom na osnovu 2 javnih RSS izvora. Nije napisan od strane novinara. Za originalni materijal pogledajte izvore ispod.

Košarkaši Spartaka iz Subotice igraće naredne sezone u grupnoj fazi FIBA Lige šampiona, potvrđeno je danas na zvaničnom sajtu takmičenja.

Ovo predstavlja jedan od najvećih uspeha u istoriji kluba, navodi se u saopštenju.

Originalni izvori (2)
RTV
 Košarkaši Spartaka iz Subotice igraće u FIBA Ligi šampiona
Pročitaj originalni članak →
B92
Spartak u Ligi šampiona!
Pročitaj originalni članak →