Alijansa liberala i demokrata za Evropu (ALDE) upozorila je u Savetu Evrope na zloupotrebe institucija u Srbiji, tokom rasprave o stanju demokratije, prenosi Nova.rs.
ALDE upozorio na zloupotrebe institucija u Srbiji
Ovaj tekst je generisan AI tehnologijom na osnovu
2 javnih RSS
izvora.
Nije napisan od strane novinara.
Za originalni materijal pogledajte izvore ispod.
Originalni izvori (2)
Nova.rs
PSG: Evropski liberali u Savetu Evrope upozorili na zloupotrebe institucija u Srbiji
Pročitaj originalni članak →
N1
PSG: Evropski liberali u Savetu Evrope upozorili na zloupotrebe institucija u Srbiji
Pročitaj originalni članak →
