Svet

Tramp: SAD izneverili saveznici tokom ofanzive protiv Irana

Ovaj tekst je generisan AI tehnologijom na osnovu 2 javnih RSS izvora. Nije napisan od strane novinara. Za originalni materijal pogledajte izvore ispod.

Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp izjavio je da su Sjedinjene Američke Države izneverili saveznici tokom vojne ofanzive protiv Irana, prenose agencije B92 i RTV.

Tramp je kritikovao nekoliko evropskih zemalja, članica NATO, navodeći da su izneverile Ameriku.

Originalni izvori (2)
B92
Tramp: "Izneverili su nas, uništili smo ih sami"
Pročitaj originalni članak →
RTV
Tramp: SAD su izneverili saveznici tokom vojne ofanzive protiv Irana
Pročitaj originalni članak →