Nacionalni istražni biro mađarske policije pokrenuo je postupak protiv 30-godišnjeg muškarca iz Budimpešte, koji je priznao da je jeo delove ljudskih tela. Muškarac je uhapšen 17. juna nakon što je dobijena informacija da je skladištio delove tela na poslu i kod kuće. Bio je zaposlen kao bolnički portir.
Uhapšen portir u Budimpešti zbog kanibalizma
Ovaj tekst je generisan AI tehnologijom na osnovu
4 javnih RSS
izvora.
Nije napisan od strane novinara.
Za originalni materijal pogledajte izvore ispod.
Originalni izvori (4)
Blic
(FOTO, VIDEO) SRCE U TEGLI, LJUDSKE NOGE, ŠAKE, LICA... Otkriveno šta je sve pronađeno u stanu Mađara koji je sakupljao TELA SA GROBLJA I JEO IH
Pročitaj originalni članak →
B92
Horor u komšiluku: Medicinski radnik osumnjičen da je krao delove ljudskih tela, pa ih jeo
Pročitaj originalni članak →
RTV
Kanibalizam: Portir bolnice u Budimpešti sakupljao i jeo ljudske organe
Pročitaj originalni članak →
Blic
OD DELOVA LJUDSKIH TELA PRAVIO RUČAK Bolnički portir sakupljao i jeo ljudske organe: Policija u stanu zatekla NAJJEZIVIJI PRIZOR
Pročitaj originalni članak →
