Profesor Vladimir Mihić održao je danas poslednji, javni čas studentima Filozofskog fakulteta u Novom Sadu. Senat Univerziteta u Novom Sadu ranije ga nije reizabrao za vanrednog profesora.
Mihić je za Danas izjavio da mu je poslednji čas teško pao, ali da je na kraju uspeo da ga održi. On je dodao da bi, kada bi mogao, sve ponovio, a neke stvari uradio bi još drastičnije.
Podsetimo, prigovor na njegov izveštaj podneo je dekan DIF-a Patrik Drid zbog Mihićevih javnih nastupa.
