Društvo

Mihić održao poslednji čas na Filozofskom fakultetu u Novom Sadu

Ovaj tekst je generisan AI tehnologijom na osnovu 9 javnih RSS izvora. Nije napisan od strane novinara. Za originalni materijal pogledajte izvore ispod.

Profesor Vladimir Mihić održao je danas poslednji, javni čas studentima Filozofskog fakulteta u Novom Sadu. Senat Univerziteta u Novom Sadu ranije ga nije reizabrao za vanrednog profesora.

Mihić je za Danas izjavio da mu je poslednji čas teško pao, ali da je na kraju uspeo da ga održi. On je dodao da bi, kada bi mogao, sve ponovio, a neke stvari uradio bi još drastičnije.

Podsetimo, prigovor na njegov izveštaj podneo je dekan DIF-a Patrik Drid zbog Mihićevih javnih nastupa.

Originalni izvori (9)
N1
Dekan Alanović očekuje žalbu jer Mihić nije izabran za redovnog profesora, navodi i da studenti nisu ugroženi
Pročitaj originalni članak →
Danas
Dekan Filozofskog u Novom Sadu: Studenti još nisu ugroženi
Pročitaj originalni članak →
Danas
Profesor Mihić: Jelena Kleut i ja smo početak odmazde na Novosadskom univerzitetu
Pročitaj originalni članak →
N1
Profesor Vladimir Mihić: Teško mi je da zamislim sebe van učionice, a još teže van Filozofskog fakulteta
Pročitaj originalni članak →
Nova.rs
Profesor Mihić nakon što je ostao bez posla: Jelena Kleut i ja smo početak odmazde na novosadskom univerzitetu
Pročitaj originalni članak →
Nova.rs
Akademski plenum o odluci Senata o profesoru Mihiću: Očekujemo nastavak čistke nepodobnih profesora na novosadskom univerzitetu
Pročitaj originalni članak →
N1
Akademski plenum: Nakon Kleut, Mihić proteran sa Univerziteta kao čin odmazde i zastrašivanja
Pročitaj originalni članak →
N1
"Recept je isti, a iste su i mete - profesori koji kritikuju režim": Profesor Mihić održao poslednji čas
Pročitaj originalni članak →
Danas
Vladimir Mihić nakon otkaza i poslednjeg časa na Filozofskom fakultetu: „Da mogu sve bih ponovio, neke stvari uradio bih još drastičnije“
Pročitaj originalni članak →