Odbornici studentske liste „Studenti za Aranđelovac – Mladost pobeđuje“ odlučili su da više ne učestvuju u radu Skupštine opštine Aranđelovac, saopštili su Danas i N1.
Odluka je doneta posle tek druge redovne sednice lokalnog parlamenta. Prema navodima Danasa, studenti u blokadi koji su ušli u lokalne skupštine došli su na teren realne politike gde treba svakodnevno donositi odluke i suočavati se sa nasilnom vlasti.
N1 prenosi da su odbornici naveli neregularnosti kao razlog za napuštanje skupštine.
