Predsednik Srbije Aleksandar Vučić susreo se večeras nadomak Inđije sa građanima koji pešače iz Novog Sada i drugih gradova ka Beogradu kako bi prisustvovali velikom skupu „Srbija jedna porodica“, koji će biti održan u subotu na platou ispred Doma Narodne skupštine.
Grupa od oko 90 pristalica Srpske napredne stranke krenula je peške sa Petrovaradina ka Beogradu i stigla u Inđiju gde će prenoćiti. Na dočeku je bio i predsednik Vučić.
Vučić je poručio da „žuljevi prođu, ali ovakvo zajedništvo i dobro raspoloženje ostaju“. On je takođe rekao da su stigli rezultati istraživanja izbora i da će izbori uskoro biti održani, dodajući da će biti „mnogo teški“.
Prema pisanju B92, Vučić je pristalicama poručio: „Kad imate uverenja, ne mogu vam ništa“. Blic prenosi da je rekao i da je stanje „bolje nego ranije“.
