Svet

Američka porodica od šest članova živi u bunkeru iz Hladnog rata

Ovaj tekst je generisan AI tehnologijom na osnovu 2 javnih RSS izvora. Nije napisan od strane novinara. Za originalni materijal pogledajte izvore ispod.

Porodica Romero iz Sjedinjenih Američkih Država od 2020. godine živi u podzemnom bunkeru izgrađenom tokom Hladnog rata. Bunker površine 557 kvadratnih metara kupljen je za 300.000 američkih dolara. Betonski zidovi su debljine 60 centimetara i dovoljno su čvrsti da izdrže nuklearnu eksploziju, prenosi Blic. U bunkeru žive Ruben Romero, njegova supruga i njihovo četvoro dece.

Originalni izvori (2)
Blic
Ova porodica živi u bunkeru iz Hladnog rata: Koštao 300.000 dolara, otkrili kako izgleda život u nekretnini od 557 m2 (VIDEO)
Pročitaj originalni članak →
Nova.rs
Porodica od šest članova odlučila da živi u bunkeru vrednom 300.000, od 557 m² sa betonskim zidovima od 60 cm
Pročitaj originalni članak →