Автомобил се е врязал в дентален кабинет на столичната улица „Горски пътник“, съобщиха от клиниката във фейсбук. Пострадали хора няма, но денталният център ще преустанови работа за няколко дни заради отстраняване на щетите, посочват от клиниката. Нанесени са сериозни материални щети по фасадата на сградата и част от специализираната апаратура, се вижда от публикувани кадри. „Най-важното е, че няма пострадали и всички са добре. Затова сме безкрайно благодарни! В такива моменти човек осъзнава колко ценни са хората около него. Благодарим от сърце на целия екип, на близките, приятелите и съседите, които подадоха ръка и ни помогнаха да се справим със ситуацията“, написаха още от денталния център.
Кола се вряза в дентална клиника в София, няма пострадали
Този текст е генериран чрез ИИ технология въз основа на
3 публични RSS
източника.
Не е написан от журналист.
За оригиналния материал вижте източниците по-долу.
Оригинални източници (3)
offnews.bg
Кола се вряза в дентална клиника в столицата
Прочети оригиналната статия →
offnews@offnews.bg (OFFNews)
