Maturanti odeljenja IV-6 niške Gimnazije „Bora Stanković“ prikupili su 38.000 dinara za poklon razrednoj starešini, ali su taj novac donirali Specijalnoj bolnici u Gornjoj Toponici, prenosi N1.
Maturanti donirali 38.000 dinara bolnici u Gornjoj Toponici
Ovaj tekst je generisan AI tehnologijom na osnovu
2 javnih RSS
izvora.
Nije napisan od strane novinara.
Za originalni materijal pogledajte izvore ispod.
Originalni izvori (2)
N1
Maturanti niške gimnazije umesto poklona razrednoj novac donirali bolnici u Gornjoj Toponici
Pročitaj originalni članak →
Nova.rs
Maturanti niške gimnazije umesto poklona razrednoj, donirali novac bolnici u Gornjoj Toponici
Pročitaj originalni članak →
