Ministarstvo prosvete saopštilo je danas povodom dojava o postavljenim bombama u više škola na teritoriji Srbije da je deo škola pregledan i da su u tim školama đaci vraćeni na nastavu, jer je utvrđeno da su dojave bile lažne.
Više osnovnih i srednjih škola u Beogradu, Južnobačkom okrugu i Pomoravlju jutros je dobilo dojave o postavljenim bombama, potvrđeno je iz MUP-a. Dojave su stigle putem mejla, a u svim školama je nastava prekinuta i izvršena evakuacija. Snage MUP-a su na terenu i vrše provere. Prema nezvaničnim informacijama, svim školama je stigao isti mejl.
