49-годишната жена, пострадала при тежката катастрофа на автомагистрала „Тракия“ край Ямбол, беше транспортирана с въздушна линейка в Университетската болница „Св. Георги“ в Пловдив, съобщиха от лечебното заведение.
Жената беше стабилизирана след няколко операции в МБАЛ „Св. Пантелеймон“ – Ямбол. Екип от реаниматори и специалисти от въздушната спешна помощ прецени, че състоянието ѝ позволява транспортиране.
