Двама от пострадалите при катастрофата на Че洛пешко шосе, при която автобус и две коли участваха в гонка, ще бъдат оперирани утре в болница „Света Анна”, за да се стабилизира състоянието им. Те са били пътници в автобуса, в който се блъсна автомобил.
Във Военномедицинска академия са настанени още трима пострадали, като двама от тях остават в реанимация. Няма непосредствена опасност за живота им. Другите трима пострадали са извън опасност.
