Източната част на околовръстния път на Солун отново ще бъде затворена в двете посоки за 48 часа през този уикенд заради строителни дейности, съобщава регионалният сайт Вория.
Пътят ще бъде блокиран в района на пътния възел Пилея – Панорама от 23:00 ч. в петък. Движението ще бъде спряно и в двете посоки, а трафикът ще се пренасочва по обходни маршрути.
Това е второ подобно затваряне в рамките на две седмици. Същият участък беше блокиран за 48 часа и на 13 и 14 юни, когато край Солун се образуваха километрични колони от автомобили. През последните дни имаше и още няколко временни спирания.
