Управителят и техническият ръководител на ВиК - клон Несебър бяха задържани в петък следобед в служебен автомобил с белязани пари, съобщиха от полицията. Двамата са арестувани минути след като са получили около 8000 евро подкуп от инвеститор.
Инвеститорът, чийто имот в района на село Кошарица е трябвало да бъде присъединен към водопреносната мрежа, е подал сигнал. По неофициална информация той не е бил допуснат до процедурата преди да даде парите. Предстои повдигане на обвинения.
