Парламентарната група на ДПС поиска освобождаване на цялото ръководство на Националната здравноосигурителна каса (НЗОК) и ще внесе съответните проекторешения по случая. Това съобщи пред журналисти в кулоарите на парламента заместник-председателят на парламентарната група Хамид Хамид.
„Очевидно е, че здравната система има тежки проблеми. Българските лекари и българските граждани се нуждаят от спокойствие и за да заработи системата, явно трябват не политически лица, а такива вътре от системата“, заяви Хамид Хамид.
