Криминално проявен мъж е убил с нож двама души, а 15-годишно момиче е загинало след скок от тераса по време на конфликт в социално общежитие в Угърчин през нощта срещу 24 юни, съобщават от NOVA. Според данни на разследващите любовен триъгълник е причина за кървавата разпра.
Сигналът за трагедията е подаден на спешния телефон 112 в малките часове на нощта. Сградата се използва за настаняване на граждани в затруднено социално положение. Заподозреният е задържан от служители на РУ - Угърчин.
Според източници на fakti.bg, непълнолетната е страдала от епилепсия. Районът около общежитието остава блокиран за огледи под надзора на прокуратурата.
