Бившият футболист и настоящ треньор Любослав Пенев благодари на Стилиян Петров и неговата фондация за организацията на благотворителния двубой „Мач на надеждата“, предаде БТА.
В събота отборът на Световните звезди победи с 4:3 състава на българските легенди в шоуто, организирано от фондацията на Петров, което се състоя на стадион „Лазур“ в Бургас.
„Благодаря на Стилиян Петров и на Фондация „Стилиян Петров“ за организацията на този специален „Мач на надеждата“. Благодаря на всички мои колеги, приятели и футболни хора, които се включиха и показаха, че когато каузата е важна, всички сме един отбор. Благодаря и на хилядите привърженици за подкрепата, уважението и доброто, което дариха с присъствието си. Футболът винаги е бил повече от игра. Той обединява хората и дава надежда“, коментира Пенев чрез профила си в социалната платформа Фейсбук.
