Минути преди 17:00 часа в понеделник 47-годишен водач загуби контрол над автомобила си, излезе вдясно извън платното и се удари в електропреносен стълб, съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция на МВР в Хасково.
Вследствие на удара стълбът падна върху платното, а село Тракиец остана без ток. Пробата с дрегер на водача отче 2,76 промила алкохол в издишания въздух. На мъжа е съставен акт и е задържан до 24 часа по образувано бързо производство.
